Субота, 11.07.2020, 20:41
Вітаю Вас, Гість
СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ДО НАС ЗАВІТАЙ!
19.12.2014
 
Ангели спустилися з небес
 
Ябеда про всих все знає,список складає і Миколаю доповідає.
 
Наша пісенька лунає,Миколая звеселяє.
 
Радісна хвилина для слухняної дитини.
 
Ось і закінчилося наше свято
й подарунків в нас багато!
 
Коляда прийшла,
друзів- школяриків привела!-->
Українці ми маленькі,
колядуєм веселенько!
 
Україночка...
 
Різдвяна зірка
 
Так чаюють в нас малята,
школярі та дошкільнята.
Старші друзі прийшли,
і різдвяне свято провели.
 
ЗИМОВІ ЗАБАВИ.
 
 
Наш санковий потяг.
 
Забавлялись ми сніжком, веселилися гуртом!
 
 
 
-->
Фото на згадку з сніговичками.
 

ЗИМОВІ КАНІКУЛИ 2017

Корінь життя людини живиться духовністю свого народу. Залучаючи своїх вихованців до живодайного джерела української духовної культури, наслідуючи традиції своїх прадідів, в ДНЗ "Липка" Петрівсько - Роменської сільської ради, згідно до плану роботи на зимові канікули були проведені ряд заходів:7 січня 2017 року відбулася розвага "Хай, любов вам і віру й надію в душу свято Різдвяне вселяє", де діти декламували вірші, співали різдвяних пісень та хороводили.

18 січня 2017 року дружним колективом дітей та працівників ДНЗ «Липка» пройшлись по установам з колядками та привітаннями з Новим роком та Різдвом Хрестовим. Діти привітали працівників Петрівсько – Роменської сільської ради, сільського будинку культури, бібліотеки та прихожан Свято Покровської православної церкви.

 

ВЕСЕЛА МАСЛЯНА

22 лютого 2017 року в ДНЗ «Липка» Петрівсько – Роменської сільської ради відбулося свято – розвага «Весела Масляна». Діти мали чудову нагоду ще раз погратися із Зимонькою, закликати Весну, прийняти самим активну участь у протистоянні Зими і Весни, позмагатись, пограти в народні ігри та забави. А ще провели обряд обплетення віника – оберега стрічками та виганяли ним Зиму разом із усима негараздами та хворобами. По завершенні – діти смакували традиційними народними стравами: млинцями, варениками із сиром та сметаною. Масляна справді була весела, вдалася на славу!