Субота, 11.07.2020, 21:27
Вітаю Вас, Гість
До  уваги  батьків !    
 
      Зарахування  дітей  в  дошкільні    заклади  з  01  січня  2014  року  буде  здійснюватись  керівником закладу  лише відповідно до списків, сформованих  базою даних та поданих реєстратором при наявності вільних місць. (Інформація  про  кількість  вільних  місць  буде  висвітлюватись  реєстратором  на  сторінці  кожного  дошкільного  закладу:  щомісячно  при  наявності    вільних  місць,  в  травні-на наступний навчальний рік).                                                                                                                                                                                   Прийом  дітей  до  дошкільного  закладу  здійснюється  відповідно  до  п.6  Положення  про дошкільний  навчальний заклад (зі змінами) на підставі  заяви  батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров’я дитини з  висновком  лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад,  довідки  дільничого  лікаря  про  епідеміологічне  оточення,  свідоцтва  про  народження дитини.  Для прийому дітей до дошкільного закладу (групи) компенсуючого типу  (спеціальні,  санаторні)  додатково  подається  висновок  психолого-медико- педагогічної  консультації,  територіального  лікувально-профілактичного  закладу чи тубдиспансеру, направлення управління освіти.  Прийом      заявників  пільгових  категорій    відбувається    відповідно  до  черговості заявника у реєстрі,  квоти  вільних пільгових  місць (10%  на кожну  вікову групу),  Положення  про  дошкільний навчальний заклад (зі змінами)  та  поданих документів, що свідчать про наявність пільг.   При  виборі  дошкільного  навчального    закладу    звертайте  увагу  на  тип  закладу,  оскільки  зарахування  дітей  в  заклади  (групи)  компенсуючого    типу  (спеціальні та санаторні) здійснюється на підставі документів, зазначених вище.
 
 
 
 
 
 
 
 

      Електронна реєстрація в ДНЗ

 З 1 грудня 2013 року розпочато електронну реєстрацію малят, що дає можливість подати заявку до будь-якого дошкільного закладу області. Для цього батькам варто,використовуючи інтернет,заповнити анкету, прикріпити до неї скановані копії належних документів або представити ксерокопії у 10-денний термін.Після цього надіслані дані вносяться до системи під індивідуальним номером. Батьки мають змогу відстежувати місце їхньої дитини в електронній черзі через інтернет,що забезпечує прозорість влаштування до дошкільних закладі

Як працювати із системою електронної реєстрації

1. Вхід на сайт електронної реєстрації до дошкільного навчального закладу http://dnz-reg.nz.ua/.

2. Реєстрація на сайті одного з батьків дитини.

3. Перегляд та вибір дошкільного навчального закладу:

- перегляд списку всіх дошкільних закладів певного населеного пункту;

- ознайомлення з інформацією про дошкільний заклад;

- Перегляд електронної черги до ДНЗ.

4.Подача заявки на постановку до черги:

- внесення інформації про дитину;

- вибір бажаного закладу;

- вибір бажаного року зарахування до дитячого садка;

- внесення серії та номера свідоцтва про народження обов’язкове (щоб запобігти реєстрації в електронній черзі двох або більше осіб під одними і тими самими персональними даними);

- для підтвердження введеної інформації можна додати скановану копію документа(свідоцтва про народження дитини,документа, що підтверджує наявність пільг);

- внесення інформації про представника дитини.

5.Відстеження місця заявки у черзі на сайті.

6.Отримання електронною почтою відомостей про перевірку, прийняття та інші дії із заявкою.

 

 

 

До уваги батьків!

В пятницю,  5 вересня 2014 року, о 15.30 год відбудуться батьківські збори.

Повістка дня

1.Забезпечення якісної дошкільної освіти дітей шляхом впровадження інновацій у навчально- виховний процес.

2. Організація нового 2014-2015 навчального року.

3.Актуальність патріотичного виховання в наш час.

4. Різне

Явка батьків обовязкова .

 

 

Батьківські збори 12.05.2016

Повістка дня:

 1. Аналіз навчально – виховної роботи за 2015 – 2016 навчальний рік. Показове заняття : «Жива планета». ( доповідач Кравченко В.М. , заняття 30хв., обговорення 10-15хв.).
 2. Підсумок моніторингу готовності до школи дітей старшого віку у відповідності до програми розвитку дітей старшого дошкільного віку « Впевнений старт». ( доповідач Кравченко В.М. , заняття 15хв., обговорення 10хв.).
 3. Організація та проведення літнього оздоровлення-2016. ( доповідач Коваль Л.І.).
 4. Підготовка до нового навчального року. Проведення ремонтних робіт.( доповідач Коваль Л.І, співдоповідач сільський голова Бугайова В.П.).
 5. Різне.


                                                                                                                 Явка батьків обовязкова


 

http://cossackland.org.ua/wp-content/uploads/2016/04/1001651-7.jpg

                                          До уваги батьків!!!

Завтра, 19 травня 2016 року, в ДНЗ «Липка» відзначатиметься День вишиванки

Прохання до батьків одягти дітям вишиваночки.

День вишиванки

              У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому. Історія вишиванки своїми витоками сягає в незапам’ятні часи. Ще за свідченням знаменитого давньогрецького історика, географа і мандрівника Геродота, елементами вишиванки був прикрашений одяг скіфів, які проживали в наших землях в період VIII ст. до н. е. - IV ст. н. е. Знаменитий арабський мандрівник X ст. у своїх розповідях також згадує про русів, які носили вишитий одяг. У ході сучасних досліджень, наприклад, на Черкащині були знайдені срібні бляшки з фігурками чоловіків, датування знахідок VI ст., дослідження яких показали ідентичність елементів одягу і орнаменту вишивки українського народного костюма XVIII-XIX століть.

            День вишиванки - поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, покликане к сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. Воно відзначається в третій четвер травняДо уваги батьків!!!

У п’ятницю, 16 вересня 2016 року,

о 15 годині 10 хвилин відбудуться батьківські збори.

Повістка дня:

 1. Підсумки проведення літнього оздоровчого періоду 2016 року.
 2. Завдання та пріоритети нового 2016 -2017 навчального року. Спільна робота батьків та педколективу.
 3. Підготовка до опалювального сезону.
 4. Вибори батьківського комітету.
 5. Різне.

Адміністрація ДНЗ

 

 • Дитина виховується в сім'ї під впливом тих подій, що відбуваються навколо неї. Сім'я є постійним оберегом, наставником впродовж усього життя. Діти покладаються на свої сім'ї, тому що сім'я забезпечує їх фізично. емоційно, психологічно. Отож, висновок: сім'я відігравала і відіграє роль першого вихователя, першого вчителя і наставника. Найважливіші риси особистості закладаються у родині. З досвіду своєї роботи можемо сказати, що найщасливіші ті вихователі, які мають хороші взаємовідносини та співпрацю з батьками; визначають роль батьків як рівноправних партнерів та друзів. Добре налагоджена робота з колективом батьків приносить:

- хороші результати роботи педагогу;

- досягнення великих успіхів в навчанні та вихованні дитини;

- отримання задоволення від роботи.

ПРАВИЛА ДЛЯ БАТЬКІВ

1. Дошкільний навчальний заклад працює з 7 .00 до 17.30 год.

2. Батьки, або повнолітні особи, що їх замінюють, повинні привести дитину до дошкільного закладу до 8.45 год.

3. Дитину з дошкільного закладу дозволяється забирати батькам. У разі необхідності забрати дитину мають право інші ПОВНОЛІТНІ особи за попередньою домовленістю з педагогами групи.

4. Про прихід і повернення дитини додому батьки або особи, що їх замінюють, повинні повідомити працівників групи.

5. Заходити до групової кімнати потрібно лише зі згоди вихователя і в змінному взутті.

6. Плату за харчування необхідно вносити не пізніше 15 числа.

7.У разі заборгованості плати за харчування протягом 2-х місяців, дитина може бути відрахована з ДНЗ.

8. Діти повинні систематично відвідувати дошкільний заклад протягом навчального року, винятками є : -- хвороба дитини ; -- відпустка батьків або осіб, що їх замінює,; -- літній оздоровчий період ( 1 червня-31 серпня)

9. Забираючи дитину з ДНЗ на період відпустки батьків, потрібно: --- пред'явити довідку з місця роботи про відпустку, -- оформити заяву

10. Після закінчення відпустки, необхідно пред'явити довідку про стан здоров'я дитини.

11. Якщо дитина з будь яких причин не може прийти до дитячого садка, потрібно негайно повідомити вихователів груп або адміністрацію ДНЗ за тел. 58-5-85.

При відновленні відвідування необхідно надати довідку про стан здоров’я дитини з відміткою про епідемічне оточення (якщо дитина була відсутня через хворобу) і повідомити про прихід напередодні.

12.Для відвідування занять з фізичної культури батькам слід придбати спортивний одяг згідно вимог ( чешки, шорти, футболка)

13. Всі зауваження щодо організації роботи ДНЗ та побажання можна висловити педагогам груп і адміністрації дошкільного закладу.

 

 • нашого співробітництва з родинами вихованців: ми не обмежуємо якісним виконанням їхнього соціального замовлення щодо нагляду, виховання та навчання дітей, яких сьогодні всі хочуть бачити "конкурентоспроможними" та максимально підготовленими до навчання у школі. Головним у співпраці з кожною сім'єю вважаємо допомогти батькам зрозуміти й сприйняти сучасні гуманістичні ідеї та орієнтири, які ґрунтуються на повазі до особистості дитини, турботі про її всебічний розвиток. Такий підхід передбачає сприйняття дитини як унікальної особистості, визнання її прав, ставлення до неї як до суб'єкта з власними потребами розвитку. А це вимагає від батьків володіння певними знаннями про закономірності її розвитку та відмови від маніпулювання нею у здійсненні вибору профілю та інтенсивності подальшого навчання.

Ми визначили основні пріоритетні напрямки роботи з батьківською громадою:

· Сприяти підвищенню психологічної та педагогічної компетентності щодо розуміння закономірностей розвитку дитини, а також питань навчання та виховання дошкільнят.

· Залучати до співпраці у створенні належних умов для життєдіяльності та розвитку дітей.

· Всебічно вивчати становище, статус родин та моделі взаємодії з ними для здійснення диференційованого підходу.

· Залучати батьків до активної участі в заходах, що проводяться в дошкільному закладі, формувати в них відчуття приналежності до колективу дитячого садка, як однодумців і спільників.

· Формувати усвідомлене розуміння батьками своєї відповідальності за максимальне забезпечення дитині повноцінного життя сьогодні і в майбутньому.

Механізми реалізації визначених завдань у різних формах співпраці з родинами через конкретні заходи відбиває подана нижче структура.

 

Шановні батьки, бабусі, дідусі! Дорогі гості! Запрошуємо на свято весни:

«ЧАРІВНА ВЕСНЯНА КВІТКА ДАРУЄ РАДІСТЬ МАМА Й ДІТКАМ!»

Свято вдбудеться 7 березня 2017 року о 9 годині 30 хвилин